KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11932064
nr 1193 2064
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1926. Motivet: 9x12 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 juli 2018
kl 18:31:23
200 kr
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg